Powermat PM-PPDB-400J Bazénové pieskové čerpadlo 400W 10000 l/h
Kód: PM_PM1351
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…
Detailné informácie
Podrobný popis
POWERMAT PM-PPDB-400J Bazénové pieskové čerpadlo 400W
Výkonný motor s príkonom 400 W zabezpečuje maximálny prietok až 10 000 litrov za hodinu, vďaka čomu je zariadenie vhodné pre stredné aj väčšie záhradné bazény.
Výhody a charakteristické znaky
  • Výkonný motor 400 W
  • Prietok až 10 000 l/h
  • Filtrácia pomocou piesku alebo filtračných guličiek
  • 7-cestný regulačný ventil
  • Integrovaný manometer
  • Funkcia spätného preplachu BACKWASH
  • Predfilter na zachytávanie väčších nečistôt
  • Možnosť montáže nad aj pod hladinou vody
  • Odolná konštrukcia s krytím IPX5
  • Jednoduchá údržba a obsluha
Technické parametre
  • Napájanie: 230 V / 50 Hz
  • Výkon: 400 W
  • Maximálny prietok: 10 000 l/h
  • Maximálna výška zdvihu: 10 m
  • Pripojenie: 38 / 32 mm
  • Filtračné médium: kremenný piesok 0,5 – 1,2 mm
  • Kapacita piesku: 13 kg
  • Kapacita filtračných guličiek: 400 g
  • Maximálny tlak: 2 bary
  • Trieda ochrany: IPX5
  • Max. teplota vody: 40 °C