Powermat PM-PPDB-250J Piesková filtrácia do bazéna 7900 l/h 250W
Kód: PM_PM1350
Skladom do 3 až 5 dní
POWERMAT PM-PPDB-250J je výkonná piesková filtrácia 250W s prietokom až 7900 l/h určená pre efektívne čistenie vody v nadzemných aj zapustených bazénoch.
Detailné informácie
Podrobný popis
POWERMAT PM-PPDB-250J Piesková filtrácia do bazéna 250W
Výkonný motor s príkonom 250 W zabezpečuje prietok až 7900 litrov za hodinu, vďaka čomu je zariadenie vhodné pre stredné aj väčšie záhradné bazény.
Výhody a charakteristické znaky
  • Výkon filtrácie až 7900 l/h
  • Výkonný motor 250 W
  • Vhodná pre nadzemné aj zapustené bazény
  • Podpora piesku aj filtračných guličiek
  • 7-polohový ventil pre jednoduché ovládanie
  • Integrovaný predfilter na väčšie nečistoty
  • Spätný preplach pre jednoduchú údržbu
  • Manometer pre kontrolu tlaku
  • Ochrana IPX5
  • Jednoduchá montáž a údržba
Technické parametre
  • Napájanie: 230 V / 50 Hz
  • Výkon: 250 W
  • Prietok: 7900 l/h
  • Max. výška zdvihu: 8 m
  • Typ filtračného média: kremenný piesok 0,5 – 1,2 mm
  • Kapacita piesku: 13 kg
  • Kapacita filtračných guličiek: 400 g
  • Pripojenie: 38 / 32 mm
  • Trieda ochrany: IPX5
  • Max. teplota vody: 40 °C