✓ Objednávky odosielame aj do Českej republiky ✓ Rýchle doručenie ✓ Tovar skladom ✓
Logo
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nájdete nás aj na facebooku
  1. Úvod
  2. Kompresory a pneumatické náradie
  3. Príslušenstvo
  4. Tlakový spínač na kompresor 400V 3 fázový, 8/12bar

Tlakový spínač na kompresor 400V 3 fázový, 8/12bar

Presostat na kompresor 400V 3 fázový

Tlakový spínač s regulátorom tlaku, dvoma rýchlospojkami a manometrami, určený pre kompresory rôznych výrobcov napájané na 400 V. Spínač je univerzál... celý popis
Dostupnosť
Skladom do 3-5 dní
29 €
24,17 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:30313
Výrobca:MAX
Hmotnosť:1,5 kg
Požadované vlastnosti:Olejový kompresor
Príkon:8000 W
Maximálny prietok:900 l/min
Maximálny tlak:12 bar
Objem tlakovej nádoby:500 l
Podobné produkty
  • Novinka
Tlakový spínač pre kompresor 230V ( presostat ) do 12Bar
22 €
18,33 € bez DPH
22 €
18,33 € bez DPH
Skladom
ks
Kompletné špecifikácie
Tlakový spínač s regulátorom tlaku, dvoma rýchlospojkami a manometrami, určený pre kompresory rôznych výrobcov napájané na 400 V.
Spínač je univerzálny, určený pre kompresory, hlavne s väčšími nádržami (100, 120, 150, 200, 250, 500 l).
Obsahuje ventil, ktorý uľahčuje spustenie kompresora - uvoľňuje tlak z výtlačného potrubia.
Tlak v nádrži je udržiavaný spätným ventilom nastaveným na pracovný tlak maximálne 8 bar. Konštrukcia tlakového spínača umožňuje pracovať pod tlakom až do maximálneho tlaku 12 bar, čo znamená, že po zmene bezpečnostného ventilu na väčší je možné tlakový spínač použiť na prevádzku kompresorov s vysokým pracovným tlakom.

Princíp činnosti spínača je mimoriadne jednoduchý, funguje na jeden spínač a nastavovaciu skrutku umiestnenú vo vnútri zariadenia. Spínač automaticky vypne kompresor po dosiahnutí maximálneho tlaku v nádrži.
Keď sa použije stlačený vzduch a tlak poklesne na nastavenú hodnotu, spínač automaticky aktivuje kompresor, ktorý naplní nádrž na plnú kapacitu. Nastavovacia matica je umiestnená pod horným krytom a umožňuje vám ľahko nastaviť moment aktivácie kompresora (nižší alebo vyšší tlak v nádrži). Tlakový spínač má tiež reduktor, ktorý slúži na zníženie tlaku na jednej rýchlospojke. Úprava je plynulá a presná, nastavený tlak sa zobrazuje na manometri.

Technické parametre:

  • Napätie:                400V
  • Pracovný tlak:       8 bar
  • Max tlak:               12 bar
  • Priemer rýchlospojok: 1/4"
  • Hmotnosť s balením: 1 kg

 

Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

Blog

Blog pripravujeme.

Kde nás nájdete

Metson s.r.o.

Západ 1145/36

02801 Trstená

Kontakty
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk